0506-065 6261 / info@ankaradugunevi.com

Sak Organizasyon

  • IMG_0055
  • IMG_0498
  • ELİPS MASA
  • DSCN1499
  • DSCN1365
  • DSCN0727

Açıklama

Açıklama

Sözlük anlamıyla “ ORGANİZASYON” ; organize eder, yani bir araya getirir, düzenler… gibi ifadeler ile tanımlanıyor. “ SAK ” ise; dikkatli, gözü açık, tetikte, seferber ve uyanık kelimeleriyle eş anlamlı tutuluyor.
Bu iki anlamın bütünleşmesiyle 1999 yılında Ankara’da kurulan SAK ORGANİZASYON ; yaratıcılık, uygulama, insan ilişkileri ve mali konuların sentezini yapabilen bir konumda “ davet, düğün, açılış, şenlik, tören, konser, catering ve menajerlik organizasyonları gerçekleştirmektedir.
SAK ORGANİZASYON organize edendir; neyi nereden nasıl sağlayacağını bilen, sorun çözme yeteneğine sahip, ihtiyaçlar için çeşitli şeyleri bir araya getiren ve bunların bir düzen içinde kusursuz bir uyumla çalışmasını sağlayandır.

Başarının zor elde edildiği günümüz de, ağır rekabet koşulları ve hızla akan zamanı göz ardı etmeden gerek birey gerekse kurumsal olarak kendini iyi tanıtabilenler biraz daha öne çıkıyor. Zamanın doğru kullanılmadığı, iyi programlanmayan ve doğru uygulanmayan hiçbir işte geriye dönüş olmuyor. Bu sebeplerden dolayı gerek kurumsal gerekse bireysel bakıldığında yapılacak bir etkinlik varsa organizasyon firmasına da ihtiyaç duyulacağı şüphesizdir.

İşte bu zamanlarda ; Davet ve düğünlerinizden açılış törenlerinize, toplantı ve seminerlerinizden festival, şenlik, konser , catering ve tanıtım hizmetlerinize kadar tüm organizasyonlarınızda biz SAK ORGANİZASYON olarak deneyimli ve genç personel kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı yeni ve yaratıcı fikirlerimizle karşılamak için hazır bulunmaktayız.
Amacımız; geçmişten gelen birikimlerimizle gerektiğinde yeni bir konsept belirleyerek ya da belirlenen konsepte uygunluğu sağlayarak, öneriler sunup, gerçekleştireceğiniz organizasyonları en ince detaylarına kadar düşünüp zevkli ve çarpıcı bir şekilde hazırlamak ve akıllardan silinmemesini sağlamaktır.
Bu organizasyonu tekrarla SAK mı? diyeceğiniz güzel hatıralar için, gelin size özel hizmet anlayışını birlikte paylaşalım;

İletişim

İletişim

Konum

Sak Organizasyon

İletişim

Sak Organizasyon

Teklif İste

Events

Sak Organizasyon
Bu işletmeye ait aktif bir haber yok.

Derecelendirme

Sak Organizasyon

0

0 Toplam
0.0%