0506-065 6261 / info@ankaradugunevi.com

Estetik Akademi

  • qc
  • qe
  • qr
  • qt

Açıklama

Açıklama

Estetikakademi Sağlık ve Güzellik Grubu, kurulduğu günden bu yana Plastik Cerrahi ve Dermatoloji Uzmanı hekimler önderliğinde, uzman estetisyenleri, diyet ve spor ünitesi ve diğer tüm teknik ve idari kadroları ile tüm hasta ve danışanlarına en güncel, en teknolojik, en doğru ve en dürüst hizmeti sunma çabasındadır. Faaliyet gösterdiği alanla ilgili bütün yenilikleri ve deneyimli uzman kadrosunu kısa zamanda bünyesine toplayan kurumumuz, Ankara’da bir ilke imza atan ESTETİKAKADEMİ G.O.P. KAMPÜS adlı sağlıklı yaşam kompleksi ve Ankara’nın gözde hastaneleriyle işbirliği içinde sunduğu Estetik Cerrahi ve Dermatokozmetoloji hizmetleriyle başarıyı şansa bırakmamaktadır.
Değerli hasta ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda A’dan Z’ye güzellik çerçevemizin vazgeçilmez unsurları olan İtalyan kaş tasarımı, kaş kontürü ve profesyonel makyaj hizmetlerimizi de bünyemize katmanın gururunu yaşıyoruz.
Sizleri, yeniliklerimizi keyifle deneyimlemeniz için Ankara’da sağlık ve güzelliğin buluştuğu en pırıltılı mekana bekliyoruz.

İletişim

İletişim

Konum

Estetik Akademi

İletişim

Estetik Akademi

Teklif İste

Events

Estetik Akademi
Bu işletmeye ait aktif bir haber yok.

Derecelendirme

Estetik Akademi

0

0 Toplam
0.0%